11. Diana Damilola Duru

11. Diana Damilola Duru

RPSC_0728

Datum narození: 21.3.2003
Konfekční velikost: XS
Střední škola: Mezinárodní konzervatoř Praha
Ročník: 
2.
Na co nejraději vzpomínáš? Na nezapomenutelné okamžiky, které jsem strávila společně s dětmi z dětského domova, které k nám jezdí na prázdniny, vidět radost v jejich očích je i mou velkou radostí.
Na co nebo na koho jsi ve svém životě pyšná? Určitě nejvíce na mojí maminku je to člověk s velkým srdcem má můj velký obdiv nejen protože vychovala 6 dětí, ale hlavně i kvůli tomu že pomáhá spoustě dalším lidem a hlavně dětem, které neměly to štěstí a nemají vlastní rodinu, dělá jim radost a proto je maminka i mým velkým vzorem, protože pomáhá ostatním a to je i mým cílem proto pomáhám s charitativní činností už spoustu let, protože vidět lidi kteří nemají žádný cíl ani žádný sen a dát jim tu naději ten pocit že mají pro co žít je pocit k nezaplacení a nejen to maminka je člověk, který mě inspiroval k hudbě díky ní můžu žít i já svůj sen, studovat na konzervatoři to bych bez ní nezvládla, podpořila mě a podporuje mě i nadále ať je to ve zpěvu v tanci v herectví nebo v modelingu vždy tu pro mě byla a já jí za to jsem vděčná.
Máš nějaký vzor, kterým se ve svém životě inspiruješ? Na tuto otázku bych odpověděla stejně jako na předchozí otázku. Je to bezesporu moje maminka.

reklama

Hlasování

Hlasování o titul 1. Vicemiss MISS Sympatie 2020.

Hlasování bylo ukončeno.